Chale Suico Hotel
Plaża Itaquanduba jest w odległości 6 minut spacerem, a Marina portowa w Ilhabela jest zaledwie 11 min pieszo od 14-pokojowego Chale Suico Hotel.
Wyspa Cabras znajduje się tylko 4 km od tego hotelu. Miłośnicy przyrody docenią bliskość Sino Beach, który znajduje się w 450 metrach. Zatrzymując się w tym hotelu, można również podziwiać takie atrakcje przyrodnicze jak Wodospady Cachoeira da Toca, które znajdują się w 3 km.
Wyposażenie pokoi obejmuje telewizję satelitarną, a także minibar. Do użytku gości łazienki wyposażone w oddzielną toaletę i prysznic.
Gościom może się spodobać jedzenie brazylijskiej kuchni, które jest serwowane w restauracji Donnabella Emporio e Comidaria w odległości w malej odległości od tego obiektu noclegowego.
- Lokalne atrakcje
- Municipal Stadium and Gymnasium4818 km
- Fundação Museu de História Pesquisa e Arqueologia do Mar4981 km
- Sao Sebastiao Religious Arts Museum3656 km
- Stadion Miejski Sao Sebastiao4884 km
- Toque-Toque Grande Falls3947 km
- Kościół Matriz3577 km
- Assembleia de Deus3697 km
- Lotniska
- Ubatuba Airport50 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Wi-Fi
Do dyspozycji gości w pokoju
- Minibar
- Bezpłatny zestaw kosmetyków
- Zegar z budzikiem i radiem AM/FM
Ważna informacja
- Dodatkowe łóżka, szczegóły
- Wszystkie dzieci w wieku do 6 roku/lat mogą być zakwaterowane za darmo jeśli będą spać w dodatkowych łóżkach.
- Starsze dzieci/dorośli mogą być zakwaterowane za R$ 70 od osoby za noc jeśli będą spać w dodatkowych łóżkach.
Często Zadawane Pytania
- 🚗
Gdzie możemy zaparkować nasz pojazd w Chale Suico Hotel?
Goście Chale Suico Hotel mogą zaparkować swój pojazd na bezpłatnym parkingu. - 🌇
Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z Chale Suico?
Spacer od Chale Suico do centrum miasta zajmie Ci 30 minut. - ✈
Gdzie jest najbliższe lotnisko do Chale Suico Hotel Ilhabela?
Lotnisko Ubatuba i Chale Suico są oddzielone odległością 50 km. - 🍹
Jakie są najlepsze restauracje w okolicy Chale Suico Hotel?
Najlepsze restauracje w pobliżu Chale Suico Hotel to Ilha Deck i Subway i znajdują się one w odległości 150 metrów. - ❓
Czy możemy zabrać nasze zwierzęta do Chale Suico Hotel Ilhabela?
Tak, zwierzęta są dozwolone w Chale Suico Hotel Ilhabela.